Антивідблиски для водіїв HD Vision Day and Night

199,00 грн

Категорія:

Сонцезахисні окуляри HD Vision Visor для покращення видимості вдень та вночі – ідеальний спосіб захистити ваші очі від ультрафіолетового випромінювання вдень та світла фар уночі. Вони не тільки захищають від ультрафіолетових сонячних променів, але й «прояснюють» кольори та контури того, що ви бачите перед собою. Крім того, поляризаційні окуляри зроблені так, що їх можна носити і поверх окулярів з діоптріями. Це незамінно при керуванні машиною.

Антивідблискові окуляри HD Vision відмінно фільтрують відблиски, і їзда на авто в темний час доби стає набагато безпечніше і комфортніше. Вдень окуляри з темним склом відмінно фільтрують сонячне світло. Забирають відблиски від вологого дорожнього покриття.

Так само величезним плюсом цих автомобільних захисних окулярів є те, що їх можна надіти на звичайні окуляри з діоптріями. Це завжди була проблема, чи доводилося знімати окуляри і надягати сонцезахисні, але при цьому погіршувався огляд дороги. Тепер цю проблему вирішено, конструкція HD Vision дозволяє надіти їх зверху очок.

Характеристики:
Матеріал: пластик;
Колір оправ: чорний;
Колір лінз: жовті; чорні
Вага: 50 г
Розмір окулярів:
Ширина очок – 155 мм,
Висота окулярів – 50 мм,
Ширина лінзи – 60 мм,
Довжина душки: 130 мм


Кошик