- 25%
Мини Кондиционер Arctic Air

Міні Кондиционер Arctic Air

449,00 грн

Категорія:

Міні Кондиционер Arctic Air.

Дозволить створити комфортний мікроклімат. Міні кондиціонер не лише охолоджує та зволожує повітря, але ще й працює як нічник. Просто додайте трохи води, натисніть 1 кнопку та насолоджуйтесь прохолодним повітрям від Arctic Air.

 

Технологія гідроохолодження з використанням спеціального фільтра перетворює гаряче повітря на приємний прохолодний вітерець.

Працює кондиціонер від USB, достатньо підключити до Power Bank, ноутбука або іншого пристрою з USB-виходом. Мережевий адаптер у комплект не входить.

Мини Кондиционер Arctic Air

Міні-кондиціонер добре охолоджуватиме на відстані 1-3 метри.

Найефективніше прилад працює як ПЕРСОНАЛЬНИЙ охолоджувач повітря, тобто він не охолоджує кімнату, а створює персональний прохолодний простір для однієї людини!

Мини Кондиционер Arctic Air

Внимание! Перед включением кондиционера нужно залить воду в резервуар. Если воды окажется недостаточно – начнет мигать индикатор.

 

Сон – найважливіша складова життя будь-якої людини. Дослідження показали, що температура приміщення під час сну має велике значення. У людини значно покращується обмін речовин та загальний стан, якщо він спить у прохолодній кімнаті. Тіло виробляє набагато більше тепла, що сприяє ефективному спалюванню зайвих калорій та цукру. Висновок: сон у прохолодних умовах дуже корисний для вашої краси та здоров’я. Міні кондиціонер Arctic Air допоможе вам покращити самопочуття та отримати тривалий, глибокий, а найголовніше – здоровий сон.

Купуйте Міні Кондиціонер Arctic Air в інтернет-магазині «ДОМОВИЙ» в будь-який зручний час. Ми працюємо цілодобово та без вихідних!


Характеристики:

3 режими швидкості;
7 кольорів підсвічування;
об’єм резервуару для води: 700 мл;
час роботи: до 8 годин (при повному резервуарі);
довжина USB-кабелю: 1 м;
розмір кондиціонера: 17 х 17 х 17 см;
вага: 860 р.


 


Video embedding powered by Webilop

Кошик