- 21%
монокуляр bushnell
монокуляр

Монокуляр BUSHNELL 16х52 см

490,00 грн

Монокуляр BUSHNELL 16Х52 з 16-кратним зумом та подвійним фокусом BUSHNELL можна використовувати для спостереження за будь-якими об’єктами!

 

 

Відмінно підходить на риболовлі, на полюванні, на морі, у горах і просто на прогулянці. Навіть темрява не перешкода цьому чудовому апарату!
Підійдіть до вікна та подивіться на якій відстані знаходиться будинок, за яким ви хочете спостерігати. А тепер уявіть, що він знаходиться вдвічі ближче! А тепер ще вдвічі наблизьте! І знову вдвічі ближче (скажіть же, що це майже впритул). Але це ще не все! Ще вдвічі ближче, адже монокуляр має 16-кратне наближення! Все ніби відбувається прямо перед Вашими очима! Це приголомшливо!

монокуляр
На риболовлі зручно підібрати місце для запливу, стежити за чайками та знаходити рибу. Одночасно водити катер і дивитися напрямок. Дивитись за поплавком, клює чи ні. На полюванні дуже зручно спостерігати в засідці за дичиною, пташками, допомагає в орієнтуванні на місцевості.
Чи не важкий, як бінокль, легко носити з собою весь день. У туризмі підходить під час подорожей стежити за красою краєвиду. Допоможе помітити те, що не побачиш на власні очі. Легко носити та скористатися однією рукою.

монокуляр bushnell

 

 

Характеристики:

Матеріал корпусу: метал, прогумований;
Поле зору: 66м/8000 м;
Фокусування: центральне; подвійне.
Розмір: 145 х 55 х 55 мм
Вага: 280 г

 

 

 

 


 


Video embedding powered by Webilop

Кошик