- 37%

Щеплювальний секатор Professional Grafting Tool

330,00 грн

Категорія:

Щеплювальний секатор Professional Grafting Tool

Це інструмент, що з’явився на ринку нещодавно, але вже заслужено здобув популярність у садівників. Не лише фахівці, а й новачки тепер можуть дозволити собі робити щеплення майже зі 100% результатом.

 

Секатор укомплектований трьома змінними лезами – з U, V та Ω – образною формою з двостороннім заточуванням. Оскільки для позитивного результату при проведенні щеплення велике значення має чистота зрізу, ножі виготовлені з легованої високоякісної сталі, леза з високовуглецевої сталі SK5, стійкі до корозії. Висока гострота дозволяє зробити чистий, ідеально рівний зріз, що не дає змінюватися деревині.

Прививочный секатор Professional Grafting Tool

Завдяки ідеальній точності зрізу, який робиться за лічені секунди, щеплення і підщепа прилягають один до одного абсолютно рівно, і утворюють щільний зв’язок.
Вам не доведеться більше купувати саджанці сумнівної якості і вирощувати їх до отримання врожаю, за допомогою щеплення ви можете отримати плоди бажаного сорту через рік. На одне дерево можна щепити безліч живців різних сортів. За допомогою секатора щеплення ви можете прищепити на нецікавий для вас кущ або дерево новий сорт, використовуючи колишню кореневу систему, і обійтися без вирубування і викорчовування пнів.

Прививочный секатор

 Прививочный секатор Professional Grafting ToolКоли краще проводити щеплення дерев?

Можна виділити кілька сезонів для робіт:

Найпопулярніший час: квітень-травень, до початку руху соку. Температура на вулиці має бути стабільно вищою 0° С вночі, днем ​​– близько +10° С. Зручно відстежувати приживання і своєчасно замінити щеплення, у разі несумісності.
Друга декада липня. Щеплення за літо встигне прижитися, але зростання не почнеться до наступної весни. Такий час є оптимальним у регіонах з помірними зимами.
Серпень – вересень, за місяць до настання стабільної мінусової температури. Підходить для центральних та південних регіонів Росії. У північних регіонах щеплення не встигне прижитися.
Лютий-квітень, щеплення саджанців. У цей період можна щепити рослини перед наступною висадкою навесні. Розсаду потрібно зберігати у приміщенні, щоб не заморозити її. Зимове щеплення рекомендується тільки для досвідчених садівників, які планують масове висаджування плодових дерев.

Прививочный секатор Professional Grafting Tool

Щеплення дерев щеплювальним секатором

Сам процес щеплення секатором нескладний, з ним упорається навіть новачок.
Обріжте щеплення і підщепа секатором так, щоб можна було з’єднати їх, як шматочки пазла.
Приставте щеплення до підщепу, бажано, після цього обмазати садовим варом місце з’єднання. Садовий вар – замазка із деревної смоли з допоміжними елементами. Він прискорює загоєння ран від щеплення і підвищує приживаність.
Щільно обмотайте місце з’єднання ізолентою або мотузкою. Це збільшить міцність з’єднання і завадить прищепи впасти від вітру або через птаха, що сів зверху.
Перевірте через 2-3 тижні приживання. Якщо щеп засох або згнив – на жаль, щеплення не вдалося. Видаліть його, очистіть місце щеплення. Наступну спробу на цій гілці можна проводити лише наступного сезону.

Купуйте щеплювальні секатори в інтернет-магазині «ДОМОВИЙ» у будь-який зручний час. Ми працюємо цілодобово та без вихідних!

 


Прививочный секатор Professional Grafting ToolКомплектація:

щеплений секатор;
три ножі (один встановлений у щеплений секатор і два окремо);
запасний упорний барабан.
Щеплювальна стрічка
Заводське упакування.

 

 

 


 

Прививочный секатор


Video embedding powered by Webilop

Кошик